Що таке сироватка для обличчя та для кого вона підходить

Ви не єдині, хто не має жодного уявлення про те, що таке сироватка. Навіть якщо ви є щасливим володарем кількох сироваток, зовні це не дуже зрозумілий продукт. Подумайте про протиріччя: Вона зволожує, але ви все одно користуєтеся зволожуючим кремом. Вона може бути жирною, але це не обов’язково олія для обличчя. Він може бути водянистим, але чи є він есенцією? Так багато питань, а ми ще навіть не дійшли до списків інгредієнтів!

Догляд за шкірою ніколи не повинен викликати у вас стрес (це було б не зовсім правильно), тому ми об’єднали наші колективні знання, провели трохи більше досліджень і склали своєрідну шпаргалку. Тесту не буде, але все одно готуйтеся. Ми чули, що розмови про догляд за шкірою чудово розпалюють вечірку.

Що таке сироватка?


Сироватка для обличчя – це засіб для догляду за шкірою, який ви можете наносити на шкіру після очищення, але перед зволоженням, щоб доставити потужні інгредієнти безпосередньо в шкіру. Сироватка для лиця особливо підходить для цього завдання, тому що вона складається з менших молекул, які можуть глибоко проникати в шкіру і доставляти дуже високу концентрацію активних інгредієнтів. Це робить їх чудовим інструментом для цілеспрямованого впливу на конкретні проблеми шкіри, такі як зморшки. Прощавайте, ознаки старіння!

Чи є сироватка зволожуючим засобом?


І так, і ні. Сироватки можуть бути насичені зволожуючими інгредієнтами (гіалуронова кислота, кераміди), які допомагають шкірі утримувати вологу. Але це не робить їх зволожуючими засобами в традиційному розумінні. Лосьйони та креми для обличчя багатші і створюють бар’єр на поверхні шкіри, щоб утримати всі ці корисні речовини.

Як часто я повинен використовувати сироватку для обличчя?


Ну, це все залежить від сироватки. Прочитайте етикетку, але один раз на день, ймовірно, буде достатньо.

У чому різниця між сироваткою та олією для обличчя?


Гарне питання. Традиційні сироватки на водній основі. Хоча, оскільки тенденція використання масел для обличчя зростає (і на ринку з’являється все більше і більше масел), все більше масел продаються як “сироватки”. На думку спадає улюблена в офісі Активна ботанічна сироватка – це дуже схоже на олію для обличчя. У вас є сироватки на водній основі і сироватки на масляній основі. Сироватки на водній основі наносяться під крем, і вони дуже важливі. Вони живлять внутрішній шар шкіри, тому що молекула дуже маленька, тому вона проникає всередину – завдяки P50, звичайно. Сироватки на масляній основі наносяться поверх зволожуючого крему, тому що вони мають більшу молекулу. Вони повинні підтримувати крем і те, що ви наносите під нього, у вологому стані протягом усього дня. Існує так багато продуктів, і кожен стверджує, що він найкращий, тому споживачі плутаються в тому, що саме їм підходить.

А як щодо есенції? Чи є есенція сироваткою?


По суті. Залежно від того, на якому етапі догляду за шкірою (після очищення, перед зволоженням) і яку функцію вони виконують (цілеспрямований догляд за шкірою, крім простого зволоження), сироватки та есенції дуже схожі між собою. Вони відрізняються лише текстурою: сироватки є більш густими та концентрованими, в той час як есенції мають більш рідку текстуру. Однак, це здебільшого різниця в маркетингу.

Добре, але $$$$…


Так, сироватки, як правило, знаходяться на більш дорогому кінці спектру засобів по догляду за шкірою. Але для цього є досить вагома причина! Пам’ятаєте, як ми говорили про суперконцентровану та потужну сироватку? Ви отримаєте максимальний ефект за свої гроші…

Чи не закінчується термін придатності сироватки дуже швидко?


Деякі потужні інгредієнти, які часто містяться в сироватці, можуть стати нестабільними при контакті з повітрям. Наприклад, аскорбінова кислота (вітамін С) може окислюватися і з часом втрачати свою ефективність. Але завдяки науці модифіковані версії цього інгредієнта (водорозчинні тощо) зберігаються довше, тому вони можуть принести Вашій шкірі більше користі. Найкраще правило – зберігати флакон у сухому прохолодному місці (звісно) і використати його протягом шести місяців або року.

Чи підходить сироватка для моєї шкіри?


Напевно, так. Спочатку ознайомтеся зі складом сироватки. Якщо ви…
Схильні до акне: Шукайте вітамін С (збільшує вироблення колагену, посилює процес відновлення шкіри та зменшує запалення), ретинол (також антиоксидант, зменшує запалення), цинк (заспокоює подразнення, регулює вироблення жиру) та саліцилову кислоту (очищає пори).

Сухість: Шукайте вітамін Е (антиоксидант, захищає клітини від окислювального пошкодження), ніацинамід (покращує еластичність шкіри, підвищує рівень кераміду в шкірі), гліколеву кислоту (м’яко відлущує і освітлює знебарвлення) і гіалуронову кислоту (утримує вологу).

Почуваєтесь тьмяним: Шукайте антиоксиданти, такі як екстракт зеленого чаю, ресвератрол, ферулова кислота (вони борються з вільними радикалами, підвищують ефективність сонцезахисного крему вдень, а вночі сприяють відновленню і загоєнню клітин).

Слово застереження: Оскільки сироватки суперпотужні, більше не завжди означає краще. Будьте обережні, перш ніж наносити її на шкіру. Потужні інгредієнти можуть подразнювати чутливу шкіру. Завжди проводьте відповідні тести.